понеділок, 27 січня 2025 р.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щорічно 27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Цю дату обрано не випадково. Саме 27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау. Під час Другої світової війни 6 мільйонів євреїв стали жертвами нацистської політики, що передбачала знищення народів і груп, які нацисти вважали загрозою або неповноцінними. Вічна пам’ять мільйонам невинних жертв Голокосту.

середа, 22 січня 2025 р.

День соборності України

День соборності України - велике державне свято, яке традиційно відзначають 22 січня.У цей день у 1919 році в Києві було підписано Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Документ проголошував створення єдиної української держави та об'єднання двох армій. У 1991 році Україна здобула незалежність. А з 1999 року почали офіційно відзначати День соборності України, який за радянських часів був заборонений. Зазвичай у цей день люди об'єднуються у живий ланцюг. Уперше таким чином українці зібралися 1990 року на честь 71-річчя Акту злуки. Довжина ланцюга становила понад 770 км - від Івано-Франківська до Києва через Стрий, Львів, Рівне та Житомир. Понад 3 мільйони людей взяли участь в акції. З Днем соборності України! Нехай Україна буде сильною, процвітаючою державою!

вівторок, 21 січня 2025 р.

Година психолога "Підлітковий вік"

Сьогодні, 21 січня, ПлаксаКатерина Миколаївна провела у 7-Б класі годину психолога на тему "Підлітковий вік та його особливості". Вона ознайомила учнів з фізіологічними та соціально-психологічними змінами, характерними для цього періоду. Разом з учнями обговорили власний досвід і зміни, які спостерігають у собі діти. У рамках групової роботи створили "Шлях взаєморозуміння", де написали поради для батьків,які допоможуть краще зрозуміти підлітків і підтримати їх у цей непростий час. Для закріплення знань виконали вправу "Вгадай букву — відкрий слово" та отримали рекомендації від психолога, як зробити підлітковий вік періодом приємних спогадів. Вдячні Катерині Миколаївні за змістовну та цікаву зустріч.

Попередження правопорушень серед неповнолітніх, недопущення їх втягнення у протиправну діяльність та вербування спецслужбами РФ

Саме про це говорили з учнями 7-Б класу на виховній годині. ЯК НЕПОВНОЛІТНІ ОПИНЯЮТЬСЯ В ПРОТИПРАВНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ? 🔺 Тиск з боку одноліткі...