середа, 26 травня 2021 р.

Прощання з 3 класом

 Сьогодні ми підводили підсумки навчального року, прощалися з ТРЕТІМ класом, розважалися. Було весело і водночас сумно. радує те, що попереду тепле і ласкаве літо, а потім знову зустріч.
Бажаю вам, мої любі діти, гарно відпочити влітку, набратися фізичних і духовних сил перед важливим для вас навчальним роком, адже ви вже четвертокласники
Глибоко вдячна батькам за підтримку ,допомогу та взаєморозуміння. Ви в нас найкращі!
Щастя всім, добра, міцного здоров'я та незабутніх вражень від літнього відпочинку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Пишаємося нашими переможцями!

Учениці 8-Б класу, Пучкова Катерина та Лунькова Ксені, 20 травня 2026 року взяли участь у практичній конференції «Модель ООН», яка відбула...